Ã–VRIGT / Diverse / Kar 7154027

nr 715 4027

Kar

5 st, Emalj, Kockums

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

350 kr

måndag 19 september 2011
kl 18:56:56

Karl Johanstil/Empir
Senempiren
Karl Lindström (1865-1936)
Karneval (Stig Lindberg)